King Medya Loader
King Medya Logo

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarım & Yazılım

Dijital çağa dönüşüm ile birlikte yönelim oranı oldukça yükselen web siteleri, modern tasarımlarla dinamik web tasarımı, yine alışverişin teknolojiye dönüşümü olan E-Ticaret siteleri üretimi bir de Mobil uygulamalar ile uyumlu dijital platformlarda amacına uygun geliştirmeler ile King Medya profesyonelliğinde.

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal medya reklamcılığı, reklamcılık işlemlerinde en kısa sürede en fazla kişiye ulaşan reklam türü olması sebebiyle, tüm firmalarımıza hizmetini sunduğumuz en popüler reklam mecrası sosyal medyada, sonuç odaklı stratejilerle marka iletişimine yön veren marka algısını oluşturan ihtiyacınıza uygun projeler King Medya' dan çıkar.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumlarınızın duruşunu, tavrını ve de ruhunu yansıtan tüm kurumsal kimlik ürünleri: Logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya, katalog, broşür, kılavuz ürünleri yanı sıra; Serigrafi (kalem ve anahtarlık baskıları gibi promosyona yönelik) malzemeleri ve personel kıyafetlerinize kadar tüm kurumsal kimliğinizi yansıtacak malzemelerde King Medya imzası.

Outdoor

Outdoor

Popülerliğini hiç yitirmeyen en geleneksel reklam mecralarından olan, dikkat çekme oranını ise git gide artıran açık hava reklamcılığı (outdoor): Billboard, Miniboard, Durak Reklamları, Raket Reklamları (Clp), Megalight, Led ekranlar, Araç reklamları ve size özel cephe planlamaları ve uygulamalarıyla King Medya eşliğinde markanız için etkili ve doğru tanıtımlar oluşturur.

Tanıtım Filmi & Fotoğraf

Tanıtım Filmi & Fotoğraf

Profesyonel ve inovatif gelişmelerle donanımlı prodüksiyon ekibimizin elinden çıkacak tanıtım filmi çekimleri, tanıtım videoları gerçek ortamlarda çeklip, stüdyo ortamında grafik, animasyon ve ses düzenlemeleri desteğinde King Medya son dokunuşlarıyla etkili bir sunuma dönüştürülür.

Kreatif Tasarım

Kreatif Tasarım

Markalarınızın kampanyaları için gerekli fikir, senaryo, görsel sunumlarla birlikte; katalog, broşür, afiş gibi basılı materyalle, gazete, dergi, radyo, tv reklamları, indoor ve outdoor tasarımları Kayseri tam hizmet reklam ajansında kreatif oluşumla sonuçlanır.

PR HİZMETLERİ

PR HİZMETLERİ

Pr Hizmeti, markanızın görünür yüzüdür. PR Hizmetleri içerisine basın bültenleri hazırlanması, sponsorluk projeleri, yazılı ve görsel ve dijital medyada haber oluşturulması, sosyal sorumluluklarla ilgili faliyet fikirleri ve tümünün dijital PR 'e dönüştürülüşü Kayseri reklam ajansı King Medya' ca profesyonel olarak sunulur.

Reklam Planlamaları

Reklam Planlamaları

Marka durum analizi, marka amaçları, markanın hedef kitlesi, kısa ve uzun vadeli reklam stratejileri, reklam taktikleri, reklam bütçesi ile reklam satın alma, uygulama, ölçümleme ve değerlendirme aşamalarını, reklam verenleri adına reklam konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle Kayseri reklam ajansı King Medya yürütür ve yönlendirir.