Kig Medya Loader
King Medya Kayseri

İşletmenizin Google’da Daha Çabuk Bulunması için Kısa Yol: King Medya

Kategori: REKLAM Tarih: 24 Ekim 2017
En iyi reklamları siz vermek, en iyi sosyal medya yönetimi sizin işletmenizin olsun, en işlek dijital dükkanlar sizde, en uğrak web siteleri bizim olsun derken, en yüksek web araması, tıklaması ve Google sıralamasının en yukarısı sizde olsun istiyorsunuz. Haklılık payınız olağanüstü. Biz King Medya’cak reklamın, dijitalin her noktasında yanınızdayız.
Devamını Oku

Facebook Reklamları

Kategori: REKLAM Tarih: 10 Ekim 2017
Geleneksel pazarlamanın hemen hemen tarihe karışıp yerini hızla dijital pazarlamaya bıraktığı herkesçe kabul gören bir gerçek. Hali hazırda kullanmakta olduğumuz tüm sosyal mecralarımız ise dijital pazarlama yapma konusunda aktif birer araç. Sosyal medya mecraları arasında en geniş hedef kitleye ulaştıran Facebook ise, reklam verme seçeneklerimiz arasında en karlısı.
Devamını Oku

Kayseri Tam Hizmet Reklam Ajansı

Kategori: REKLAM Tarih: 16 Ağustos 2017
Tam hizmet reklam ajansı portföyüne giren Kreatif Tasarımlar (Logo Tasarımı, reklam çekimleri, fikir...), PR Hizmetleri ve tüm Reklam Planlamaları da King Medya bünyesinde, Kayseri tam hizmet reklam ajansına yakışır ve yaraşır şekilde King' te. Öyle ki, Kayseri Kreatif Tasarım, Kayseri PR hizmetleri, Kayseri Reklam Planlamaları denildiğinde biz biliniyoruz, biz de bundan kıvanç duyuyoruz.
Devamını Oku

Kayseri Billboard Reklamları

Kategori: REKLAM Tarih: 01 Ağustos 2017
Ülkemizde en çok kullanılan ikinci reklam aracı olan olduğu bilinen billboardlar Kayseride de fazlaca ilgi gören açık hava reklamcılığı ürünlerinin başı çeken mecrasıdır. Boyutu itibariyle de oldukça dikkat çekici olma oranı artan billboardların Kayseri' de dilediğiniz noktada reklamını tasarlayan King Medya, Kayseri de billboard denilince ilk akla gelen reklam ajansı olma bayrağını taşıyan bir ajanstır.
Devamını Oku

Sosyal Medya Reklamları

Kategori: REKLAM Tarih: 28 Temmuz 2017
Sosyal medya reklamcılığı, reklamcılık işlemlerinde en kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen reklam türü. Başarılı olduğu kesin. Bu sebeple de sosyal medya reklamcılığı, son zamanlarda ciddi bir oranda tercih ediliyor. Bahsettiğimiz üzere sosyal medya reklamcılığı Kayseri'de de aynı hedef kitleden rağbet gören bir mecra. Hatta bu alan kendi başına bir pazar payı dahi oluşturmuştur.
Devamını Oku

Dijital PR

Kategori: REKLAM Tarih: 26 Temmuz 2017
Hedef kitleye erişim aşamasında yolu kısaltan King Medya, dijital PR desteği ile de inovatif entegrede firmanızın, sizin danışmanınız. Tüketicilere ulaşmak, sektörde yer edinmek, network katkısı, prestij, çoklu mecra iletişimi, geri dönüşümleri istatistiksel verilere dökme işlemlerinin tümünü King Medya sizin için yapar.
Devamını Oku

Propagandadan Siyasal Reklama

Kategori: REKLAM Tarih: 19 Nisan 2017
“Ustaca bir propaganda ile insanları, cennetin cehennem olduğuna ve cennette en sefil hayatın yaşandığına inandırmak mümkündür”.
Devamını Oku