Kig Medya Loader
King Medya Kayseri

MARKA TUTKUSUNUN BİLEŞİĞİ ''''ARKETİPLER''''

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 07 Kasım 2017
Markalaşmanın ürün bağımlılığı yaratmasındaki rolü yadsınamayacak kadar büyüktür. Markaya bir kişilik belirleyip, o kişilik üzerinden yürümekte, markalaşma yolunda ve marka bağımlılığı yaratmakta basamakların en sağlam olanlarından birisidir. Marka yöneticileri gün geçtikçe marka kişiliği atamanın önemine eğiliyor. İlginç olan şu ki, markalar da insan zihninde insana özgü karakteristik özelliklerle yer edebiliyor. Her markanın bir imajını oluşturuyor, markaya günden güne kalıplaşan insan özellikleri atıyoruz. Bu gidişat, bir markadan bahsedildiğinde zihinde o markanın insansı özelliğiyle canlanmasına, yani artık markaya bir kişilik kazandırmaya sebep oluyor.
Devamını Oku

Marka Bağımlılığının Adı: LOVEMARK

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 06 Kasım 2017
Lovemark'ın daha anlaşılır olması için bildiğimiz 'aşk' kavramını yorumlayarak, hatta yaşadıklarımızdan yola çıkarak izah edebiliriz. Birine aşık oluyoruz, alışıyoruz, tutkunu oluyoruz, ondan başka bir şey istemiyor ve hatta üzse de yine 'O' diyebiliyoruz. İşte marka aşkı da tamı tamına böyle. Bir markayı sevdik, alışkanlık kazandık, tutkunu olduk, hep o markayı alır ve tüketir olduk. Başka markaya yönelemedik, sorun dahi yaşasak vazgeçemedik, yine o marka dedik. Lovemark diye tam olarak buna dedik.
Devamını Oku

Tanıtım Filmleri Çekimi ve Prodüksiyon

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 03 Ağustos 2017
Günümüz gereksinimlerinden biri haline gelen tanıtım filmi çekimleri ve prodüksiyon işleri de bu entegrasyonda başta gelen segmentlerden bir tanesidir. Tüm ülkede yaygınlığı gittikçe arttığı gibi, bu furya İç Anadolu’ ya ve Kayseri’ ye de yayılmıştır. Çünkü Kayseri tanıtım filmleri ve Kayseri prodüksiyon hizmetinde iş dallarıyla örtüşen ciddi bir paya ve gereksinime sahip.
Devamını Oku

Dijital Pazarlama

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 27 Temmuz 2017
Bütün deyimlerin önüne, sonuna, bir yerine dijital ibaresi eklenmeye başlandığı günümüz koşullarında, her işleyişin dijitalleştiği gerçeği muhakkak. Bunlara bildiğimiz geleneksel pazarlama da dahil oldu. Evet artık pazarlama da dijital. Tam tabiri şöyle: “dijital pazarlama”
Devamını Oku

Online İtibar Yönetimi

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 25 Temmuz 2017
Online itibar yönetimi mefhumunun ortaya çıkmasındaki asıl etken; teknolojik gelişmeler sonucu artan internet ve sosyal medya kullanımı ile her düşüncenin rahat bir şekilde her dijital platformda rahatlıkla dile getiriliyor olmasıdır. İnsanların ürün ya da hizmetler hakkındaki düşüncelerinin hiçbir denetime tabii tutulmaması firmaların devleşmesine fazlaca katkı sağlayabiliyorken, zedelenmesine de sebebiyet verebilir. Bu yüzden itibar yönetiminizi kontrollü ve profesyonel olarak yürütmelisiniz. Önemli boyutlara erişen Online itibar yönetiminiz için profesyonel bir ajans olan King Medya ile koordine olabilirsiniz.
Devamını Oku

Kayseri Web Tasarım

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 21 Temmuz 2017
Kayseri web tasarım, seo uyumlu web tasarımı, mobil site tasarımı, e ticaret alanlarında Kayseri' de web sitesi tasarımı ve programlama hizmeti veren ajansımız, kolay kullanılan yönetim paneli ile ve özgün tasarımları ile öne çıkıyor.
Devamını Oku

Kurumsal Kimlik

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 25 Mayıs 2017
Kurumlarınızın duruşunu, tavrını ve de ruhunu ortaya koymak şekillerinin tümüne verilen addır, kurumsal kimlik.
Devamını Oku

Kayseri Google Reklamları

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 30 Mart 2019
Adwords, aramalarda sizinle ilgili kullanıcıları sitenize çekebilmeniz için kullanılan Google platformudur. Google’da yapılan aramalardan faydalanmanıza olanak sunan Adwords ile markanız adına reklam ve kampanya düzenleyerek, Google’da arama sonuçlarında görünmenizi sağlar.
Devamını Oku

Logo Tasarımı

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 30 Mayıs 2017
Kayseri’de kurumsallaşma aşamanızda her daim yanınızda olan tam hizmet reklam ajansı King Medya, özgün logo tasarımlarıyla kurumsallaşmanıza bulunduğu katkı kadar sizi farklılaştıracak. Görsellik bakımından ve farklılaşıp özgün olmak açısından en iyisini isteyen şirketler öncelikli olarak logo tasarımı üzerine yoğunlaşıyor.
Devamını Oku

Dijital Baskı

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 26 Mayıs 2017
Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde gerekli malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Kısaca baskının bilgisayar destekli dijital ortamda yapılmasıdır.
Devamını Oku

Sosyal Medya Yönetimi

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 30 Mayıs 2017
2006’dan bu yana hızla büyüyen sosyal medya camiası, günlük hayatımızdan iş hayatımıza kadar her alanda kendini çokca göstermektedir. İletişimin en faal ve modern yöntemlerinden biri değil başı olan sosyal medya sayesinde, markalarınızın, firmalarınızın etkinliğini artırıp, tanınırlığınızı yükseltip satışlarınızı da katlayabilirsiniz. Sosyal medyada yer almak bu kadar gerekli iken, herkes sosyal medya yöneticiliği yapabilir, evet. Fakat ne kadar doğru şekilde, tartışılır. Şirketler reklam bütçelerinin yüzde 22’sini sosyal medya ve internete ayırırken bir hikmet olduğunu düşünmek gerekli, bu sebeple bu yazıda olduğunuzu da hesaba katarak profesyonel sosyal medya yöneticiliğini tavsiye ediyoruz. Bu tavsiye içinde doğru adresi, King Medya’yı işaret ediyoruz.
Devamını Oku

İnternet Reklamcılığı

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 26 Mayıs 2017
İnternet Reklamcılığı, bir firmanın pazarlama stratejilerine internet üzerinde uyarlanarak yapılan stratejik reklam çalışmalarıdır. Kayseri’de tüm firmaların, işletmelerin ve şirketlerin internet reklamcılığına geçiş yapıp faydalanması için King Medya en etkili internet reklamcılığı hizmeti veren tam hizmet reklam ajansıdır.
Devamını Oku

Açık Hava Reklamcılığı

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 27 Mayıs 2017
Türkiye’de açık hava reklamcılığına verilen önem giderek artıyor. Kayseri’de de şuan en çok tercih edilen reklam mecralarından birisi billboard. Çok rağbet görmesinden dolayı, çok fazla açık hava reklamlarına da maruz kalındığı olabiliyor. Kayseri’de açık hava reklamcılık (billboard) deyince akla gelen ilk profesyonel ajans King Medya, bu reklamların görsel kirlilik yaratmasını engeller; profesyonel dokunuşlarla, markanızı istediğinizden daha da yükseğe taşır.
Devamını Oku

Kayseri Gmail Reklamları

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 02 Nisan 2019
Google Gmail Reklamları ile hedeflediğiniz kitle üzerinde en etkili reklam modelini kullanabilirsiniz. İnternetin olduğu her ortamda dijital kampanyalarınız için, hedefleme yapmanızı sağlayan gmail reklam ile sonuca daha kısa yoldan erişebilirsiniz.
Devamını Oku

Kayseri eticaret

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 30 Mart 2019
İnternet ortamında ticaret yapmak çağın en akıllıca yatırımlarından biri haline geldi. Her geçen gün büyük bir sektör haline gelen e-ticaret ve bu alana yapılan yatırımlar, büyük cirolar ile artmaya devam ediyor. Günümüzde insanların %70 'li oranının interneti aktif kullandığı ve ihtiyaçlarını internet üzerinden online mağazalardan karşıladığını düşünecek olursak, e-ticaret sitelerinin önemi bir kere daha ön plana çıkacaktır.
Devamını Oku