Kig Medya Loader
King Medya Kayseri

Tanıtım Filmleri Çekimi ve Prodüksiyon

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 03 Ağustos 2017
Günümüz gereksinimlerinden biri haline gelen tanıtım filmi çekimleri ve prodüksiyon işleri de bu entegrasyonda başta gelen segmentlerden bir tanesidir. Tüm ülkede yaygınlığı gittikçe arttığı gibi, bu furya İç Anadolu’ ya ve Kayseri’ ye de yayılmıştır. Çünkü Kayseri tanıtım filmleri ve Kayseri prodüksiyon hizmetinde iş dallarıyla örtüşen ciddi bir paya ve gereksinime sahip.
Devamını Oku

Kayseri Billboard Reklamları

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 01 Ağustos 2017
Ülkemizde en çok kullanılan ikinci reklam aracı olan olduğu bilinen billboardlar Kayseride de fazlaca ilgi gören açık hava reklamcılığı ürünlerinin başı çeken mecrasıdır. Boyutu itibariyle de oldukça dikkat çekici olma oranı artan billboardların Kayseri' de dilediğiniz noktada reklamını tasarlayan King Medya, Kayseri de billboard denilince ilk akla gelen reklam ajansı olma bayrağını taşıyan bir ajanstır.
Devamını Oku

Sosyal Medya Reklamları

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 28 Temmuz 2017
Sosyal medya reklamcılığı, reklamcılık işlemlerinde en kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen reklam türü. Başarılı olduğu kesin. Bu sebeple de sosyal medya reklamcılığı, son zamanlarda ciddi bir oranda tercih ediliyor. Bahsettiğimiz üzere sosyal medya reklamcılığı Kayseri'de de aynı hedef kitleden rağbet gören bir mecra. Hatta bu alan kendi başına bir pazar payı dahi oluşturmuştur.
Devamını Oku

Dijital Pazarlama

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 27 Temmuz 2017
Bütün deyimlerin önüne, sonuna, bir yerine dijital ibaresi eklenmeye başlandığı günümüz koşullarında, her işleyişin dijitalleştiği gerçeği muhakkak. Bunlara bildiğimiz geleneksel pazarlama da dahil oldu. Evet artık pazarlama da dijital. Tam tabiri şöyle: “dijital pazarlama”
Devamını Oku

Dijital PR

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 26 Temmuz 2017
Hedef kitleye erişim aşamasında yolu kısaltan King Medya, dijital PR desteği ile de inovatif entegrede firmanızın, sizin danışmanınız. Tüketicilere ulaşmak, sektörde yer edinmek, network katkısı, prestij, çoklu mecra iletişimi, geri dönüşümleri istatistiksel verilere dökme işlemlerinin tümünü King Medya sizin için yapar.
Devamını Oku

Online İtibar Yönetimi

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 25 Temmuz 2017
Online itibar yönetimi mefhumunun ortaya çıkmasındaki asıl etken; teknolojik gelişmeler sonucu artan internet ve sosyal medya kullanımı ile her düşüncenin rahat bir şekilde her dijital platformda rahatlıkla dile getiriliyor olmasıdır. İnsanların ürün ya da hizmetler hakkındaki düşüncelerinin hiçbir denetime tabii tutulmaması firmaların devleşmesine fazlaca katkı sağlayabiliyorken, zedelenmesine de sebebiyet verebilir. Bu yüzden itibar yönetiminizi kontrollü ve profesyonel olarak yürütmelisiniz. Önemli boyutlara erişen Online itibar yönetiminiz için profesyonel bir ajans olan King Medya ile koordine olabilirsiniz.
Devamını Oku

Kayseri Web Tasarım

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 21 Temmuz 2017
Kayseri web tasarım, seo uyumlu web tasarımı, mobil site tasarımı, e ticaret alanlarında Kayseri' de web sitesi tasarımı ve programlama hizmeti veren ajansımız, kolay kullanılan yönetim paneli ile ve özgün tasarımları ile öne çıkıyor.
Devamını Oku

Kurumsal Kimlik

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 25 Mayıs 2017
Kurumlarınızın duruşunu, tavrını ve de ruhunu ortaya koymak şekillerinin tümüne verilen addır, kurumsal kimlik.
Devamını Oku

Logo Tasarımı

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 30 Mayıs 2017
Kayseri’de kurumsallaşma aşamanızda her daim yanınızda olan tam hizmet reklam ajansı King Medya, özgün logo tasarımlarıyla kurumsallaşmanıza bulunduğu katkı kadar sizi farklılaştıracak. Görsellik bakımından ve farklılaşıp özgün olmak açısından en iyisini isteyen şirketler öncelikli olarak logo tasarımı üzerine yoğunlaşıyor.
Devamını Oku

Dijital Baskı

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 26 Mayıs 2017
Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde gerekli malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Kısaca baskının bilgisayar destekli dijital ortamda yapılmasıdır.
Devamını Oku

Sosyal Medya Yönetimi

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 30 Mayıs 2017
2006’dan bu yana hızla büyüyen sosyal medya camiası, günlük hayatımızdan iş hayatımıza kadar her alanda kendini çokca göstermektedir. İletişimin en faal ve modern yöntemlerinden biri değil başı olan sosyal medya sayesinde, markalarınızın, firmalarınızın etkinliğini artırıp, tanınırlığınızı yükseltip satışlarınızı da katlayabilirsiniz. Sosyal medyada yer almak bu kadar gerekli iken, herkes sosyal medya yöneticiliği yapabilir, evet. Fakat ne kadar doğru şekilde, tartışılır. Şirketler reklam bütçelerinin yüzde 22’sini sosyal medya ve internete ayırırken bir hikmet olduğunu düşünmek gerekli, bu sebeple bu yazıda olduğunuzu da hesaba katarak profesyonel sosyal medya yöneticiliğini tavsiye ediyoruz. Bu tavsiye içinde doğru adresi, King Medya’yı işaret ediyoruz.
Devamını Oku

İnternet Reklamcılığı

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 26 Mayıs 2017
İnternet Reklamcılığı, bir firmanın pazarlama stratejilerine internet üzerinde uyarlanarak yapılan stratejik reklam çalışmalarıdır. Kayseri’de tüm firmaların, işletmelerin ve şirketlerin internet reklamcılığına geçiş yapıp faydalanması için King Medya en etkili internet reklamcılığı hizmeti veren tam hizmet reklam ajansıdır.
Devamını Oku

Açık Hava Reklamcılığı

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 27 Mayıs 2017
Türkiye’de açık hava reklamcılığına verilen önem giderek artıyor. Kayseri’de de şuan en çok tercih edilen reklam mecralarından birisi billboard. Çok rağbet görmesinden dolayı, çok fazla açık hava reklamlarına da maruz kalındığı olabiliyor. Kayseri’de açık hava reklamcılık (billboard) deyince akla gelen ilk profesyonel ajans King Medya, bu reklamların görsel kirlilik yaratmasını engeller; profesyonel dokunuşlarla, markanızı istediğinizden daha da yükseğe taşır.
Devamını Oku