Kig Medya Loader
King Medya Kayseri

13 Yaşında Bir Çavuş

Kategori: GÜNCEL Tarih: 18 Mart 2019
Türk Ordusu’nun en genç subayı olan Ali Reşat, 13 yaşında Trakya’da 20 ay askerlerle birlikte kaldı. Sonunda yolu Çanakkale’ye düştü. Gönüllü olarak bombacılık yaptı. Bir sabah, elinde İngilizlere ait Browning tabanca ve dürbün ile geldi...
Devamını Oku

Müstakbel Tasarımcımız

Kategori: GÜNCEL Tarih: 21 Temmuz 2017
“ Eyy Müstakbel Grafik Tasarımcımız”... Benim grafik tasarım heybem dolu, işim kadar yürekten bağlılığı da önemsiyorum, ben de bir King olmak istiyorum, aradığınız grafik tasarımcı Kayseri' de benim! Diyorsan, ufacık, minnacık son bir isteğimiz var. Portfolyonu info@kingmedya.com ' a gönder, King Medya' nın yeni king ya da queeni olmaya bir adım daha yaklaş. Sevgiler.
Devamını Oku

Şırınga Şırınga Dopamin

Kategori: GÜNCEL Tarih: 20 Nisan 2017
Like'ların rahatlattığını, retweetlerin, favlamaların coşturduğunu, follow edilince, mentionlanınca ve tüm sosyal medyalarca aldığımız feedbacklerle ruhumuza adeta dopamin şırınga ediliyor hissi yaşıyoruz. Durumlar vahametli.
Devamını Oku

Sosyal Kabadayıların Bezdirme Silahı

Kategori: GÜNCEL Tarih: 02 Mayıs 2017
Velev ki, yetkileriniz azaltılmaya başlanmışsa, aniden yetersizmiş gibi gösterilmeye başlanmışsanız, daha önce sorun olmayan küçük hatalar çok büyük hatalarmış gibi gösterilir olmuşsa, sizi utandırma eylemlerinin biri bin paraysa, geçmişler olsun, mobbing psikolojik silahıyla vurulmuşsunuz demektir. Üstelik, bu psikolojik kurşunlar yalnızca patronlarca değil, diğer çalışanlarca da yapılabiliyor. Çifte ateş!
Devamını Oku

Bu ofiste başarı, Ekiptir.

Kategori: GÜNCEL Tarih: 03 Nisan 2017
Yola çıkarken arkada bırakılması gereken umutsuzluk, öne katılması gereken hayallerdir. Hayali somuta dönüştüren başarımızı, doğru ve uyumlu ekibe borçluyuz desek az mı olur? Olmaz sanki... Bu sinerji, müşteri gibi görmeyip dostluk bağı kurduklarımıza da geçiyor, karşılıklarını görüyoruz. Bu da başarı değil mi? Tillahı.
Devamını Oku

ALS Farkındalık Günü

Kategori: GÜNCEL Tarih: 21 Haziran 2017
...Dikkat çekmek istediğimiz nokta 'Farkındalık'. Biz de Kayseri' nin en iyi tam hizmet reklam ajansı olarak 21 Haziran ALS Farkındalık Günü' ne destek veriyor ve bu satırları aktarıyoruz. Bu 'Farkındalık Günü' ne trend, popülarite, farklılaşma amacıyla değil ehemmiyeti sebebiyle destek veriyor King Medya.
Devamını Oku

Güçlü Markalar Yaratmak için 10 Altın Değerinde Öneri

Kategori: GÜNCEL Tarih: 07 Eylül 2017
Güçlü Markalar Yaratmak kitabının yazarı guru David Aaker' dan "Güçlü Markalar Yaratmak için 10 Altın Değerinde Öneri
Devamını Oku

Kutlu Ol Okuma Yazma Günü

Kategori: GÜNCEL Tarih: 08 Eylül 2017
Eylül çizelgesinde ise bir gün var ki belirli, tüm günlere vasfıyla taş çıkaracak cinsten. “Okuma Yazma Günü”… 8 Eylül’ ün şansına bakın.
Devamını Oku

Kayseri Drone Çekimi

Kategori: GÜNCEL Tarih: 16 Ekim 2017
Tanıtım filmi çekimlerinin popülaritesi aldı başını gidiyor. Drone çekimleri Kayseri’ de ve tüm illerde tüm firmalarca fazlaca ilgi duyulan ve firmaya da katkısı fazlaca olan bir teknoloji halini aldı.
Devamını Oku

Fikir Aşırmacılığına Karşı King Medya Saygı ile Sunar

Kategori: GÜNCEL Tarih: 18 Ekim 2017
İşimiz, aşkımız reklamcılık sektörümüz sürekli değişen, sürekli gelişen öylesine kaygan bir zemin ki; bu sebeple genelde yazılarımıza “daha önceleri, önceden, geçmiş zamanlarda” gibi kıyaslarla başlayıp, reklamcılıkla ilgili bilinmeyenleri veya bilinenlere farklı açıları çok yansıttığımız, açıkladığımız olmuştur. Bu kaygan zeminde geçmişten günümüze kıyas edemeyeceğimiz yani, değiştiğini ve geliştiğini söyleyemeyeceğimiz tek bir idefiks var ki, eminiz bizler gibi birçok reklam ajansının, fikir babalarının, üreticilerin kanayan yarası “fikir hırsızlığı, korsanlık, intihal, aşırma, kopyacılık”!
Devamını Oku

Türkiye nin Medar-ı İftihar Markası Türk Hava Yolları

Kategori: GÜNCEL Tarih: 04 Kasım 2017
Marka olmak, ''ya göründüğün gibi ol, ya da olduğun gibi görün'' felsefesinden birini özünde barındıran kuruluşların büyümesine ivme kazandıran bir anlayış. Kuruluşların çuvallamasına sebebiyet verip, markalaşmasını önleyen durumların başında; olmayan vasıfları varmış gibi göstermeleri veyahut olduğundan fazla abartıya düşmeleri gelmektedir.
Devamını Oku

Kayseri’de Web Sitesi Tasarımı ve Süreçleri

Kategori: GÜNCEL Tarih: 22 Kasım 2017
Çağın dijitale evrildiği yıllar. Dijital çağ demek, bilgi çağı ile eş değer. Bilginin alındığı kaynak ise günümüzde internet olmasından dolayı da, günümüzün adı ‘dijital çağ’ oldu. Çağın evrilmesinden kasıt, ansiklopedilerden internete değişen araştırma sürecimiz. Eskiden Meydan Larousse’ ye sahip olmak için biriktirdiğimiz kuponlarımız vardı. Bütün bilgiler ondaydı çünkü. Şimdi dijital alem var. Şimdi bilgileri sunmak için de web sitelerine haliyle o sitelerinde birer web tasarımına ve web tasarımcısına ihtiyaç var.
Devamını Oku

Kayseri İnternet Sitesi

Kategori: GÜNCEL Tarih: 27 Kasım 2017
Dijital anlamda birçok sorunuzolabilir. Hiçbiri için endişelenmeyin. Web hizmetleri, Kayseri web hizmetleri, Kayseri web tasarımı, Kayseri internet sitesi gibi araştırmalarınızın tam karşılığı biziz: King Medya
Devamını Oku

Senkronik,Alımlı, Güzel Tarih 19 Mayıs 1919

Kategori: GÜNCEL Tarih: 18 Mayıs 2017
19 Mayıs 1919, bir ulusu esaret töhmetine maruz kalmaktan kurtaran, Türk Milletinin ulus olmaya yönelik yazgısını baştan aşağı değiştiren, yarınlarını ışıtan, çağdaş bir yaşama yönelten ve sonuçta tam bağımsızlığını sağlayan büyük Türk ulusunun ve Atatürk’ün doğum günüdür. Atatürk’ün bu günü gençlere armağan etmesi, genç Türk Devletinin hayata yeniden adım atmasıdır. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'mız Kutlu, Mutlu ve Daim Olsun!... Ata'mızın doğum günü kutlu, mutlu ve daim olsun!..
Devamını Oku

Modern İz Sürücülük "Stalk"

Kategori: GÜNCEL Tarih: 11 Mayıs 2017
Last seen kontrolörleri, Instagram'ın Keşfet'ini ağlatanlar, Facebook'un Twitter'ın 'tanıyor olabileceğiniz kişiler' bölümünün oluşmasına sebep olan siz saygıdeğer 'stalker'lar sabah yüz yıkamadan giriştiğiniz, bunca mesai ayırdığınız iş için ve işinizi de çok ciddiye aldığınızı bildiğimiz için bu yazı size... Ayakta alkışlamalarla birlikte:)
Devamını Oku

Bir Marka hikayesi örneği: Nusr-et

Kategori: GÜNCEL Tarih: 03 Nisan 2017
Markalaşma nasıl bir serüven, başarı nasıl oluşuyor; yanıt Nusr-et'in hikayesinde. Şirketler, kurumlar, firmalar ve hatta kişiler eğlenceli pazarlama içeriği yaratmak için deyim yerindeyse göbeğini çatlatırken, Nusret'in başarısı ders olarak okutulsa yeridir.
Devamını Oku

Erkek Hegomanyalı

Kategori: GÜNCEL Tarih: 03 Nisan 2017
Feminizme gereksinim olmayan, Türkiye'de ve Kayseri'de ilk ve tek erkek çoğunluklu olup da, ataerkil hükümranlık sürülmeyen mekandan olan reklam ajansımızdan bahsedeceğim size. 'King Medya'
Devamını Oku

Müşteri Velinimet

Kategori: GÜNCEL Tarih: 03 Nisan 2017
Netice şudur ki: Kaprisse kapris, ivedi müşteriyse ivedi, canı tez, sıkıştıran, bilmiş bilmemiş her ne olursa olsun ama ne olursa olsun 'Biz King'ce işimizi de müşterilerimizi de çok seviyoruz...'
Devamını Oku

Agency Terminology

Kategori: GÜNCEL Tarih: 24 Nisan 2017
Şimdi çok saygın veya az saygın customer'lar Kayseri' de reklam ajansımıza buyur ediyor. Bilhassa yeni pazara girmek üzere olanlara derdimizi, işimizi ve dilimizi anlatırken çok zorlanıyoruz. Diyoruz ki, size önce market research yapmamız gerekiyor.
Devamını Oku