Kig Medya Loader
King Medya Kayseri

Kutlu Ol Okuma Yazma Günü

Kategori: GÜNCEL Tarih: 08 Eylül 2017
Eylül çizelgesinde ise bir gün var ki belirli, tüm günlere vasfıyla taş çıkaracak cinsten. “Okuma Yazma Günü”… 8 Eylül’ ün şansına bakın.
Devamını Oku

"Güçlü Markalar Yaratmak için 10 Altın Değerinde Öneri''''''''

Kategori: GÜNCEL Tarih: 07 Eylül 2017
Güçlü Markalar Yaratmak kitabının yazarı guru David Aaker' dan "Güçlü Markalar Yaratmak için 10 Altın Değerinde Öneri
Devamını Oku

Kayseri Tam Hizmet Reklam Ajansı

Kategori: GÜNCEL Tarih: 16 Ağustos 2017
Tam hizmet reklam ajansı portföyüne giren Kreatif Tasarımlar (Logo Tasarımı, reklam çekimleri, fikir...), PR Hizmetleri ve tüm Reklam Planlamaları da King Medya bünyesinde, Kayseri tam hizmet reklam ajansına yakışır ve yaraşır şekilde King' te. Öyle ki, Kayseri Kreatif Tasarım, Kayseri PR hizmetleri, Kayseri Reklam Planlamaları denildiğinde biz biliniyoruz, biz de bundan kıvanç duyuyoruz.
Devamını Oku

Müstakbel Tasarımcımız

Kategori: GÜNCEL Tarih: 21 Temmuz 2017
“ Eyy Müstakbel Grafik Tasarımcımız”... Benim grafik tasarım heybem dolu, işim kadar yürekten bağlılığı da önemsiyorum, ben de bir King olmak istiyorum, aradığınız grafik tasarımcı Kayseri' de benim! Diyorsan, ufacık, minnacık son bir isteğimiz var. Portfolyonu info@kingmedya.com ' a gönder, King Medya' nın yeni king ya da queeni olmaya bir adım daha yaklaş. Sevgiler.
Devamını Oku

ALS Farkındalık Günü

Kategori: GÜNCEL Tarih: 21 Haziran 2017
...Dikkat çekmek istediğimiz nokta 'Farkındalık'. Biz de Kayseri' nin en iyi tam hizmet reklam ajansı olarak 21 Haziran ALS Farkındalık Günü' ne destek veriyor ve bu satırları aktarıyoruz. Bu 'Farkındalık Günü' ne trend, popülarite, farklılaşma amacıyla değil ehemmiyeti sebebiyle destek veriyor King Medya.
Devamını Oku

Senkronik,Alımlı, Güzel Tarih 19 Mayıs 1919

Kategori: GÜNCEL Tarih: 18 Mayıs 2017
19 Mayıs 1919, bir ulusu esaret töhmetine maruz kalmaktan kurtaran, Türk Milletinin ulus olmaya yönelik yazgısını baştan aşağı değiştiren, yarınlarını ışıtan, çağdaş bir yaşama yönelten ve sonuçta tam bağımsızlığını sağlayan büyük Türk ulusunun ve Atatürk’ün doğum günüdür. Atatürk’ün bu günü gençlere armağan etmesi, genç Türk Devletinin hayata yeniden adım atmasıdır. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'mız Kutlu, Mutlu ve Daim Olsun!... Ata'mızın doğum günü kutlu, mutlu ve daim olsun!..
Devamını Oku

Sosyal Kabadayıların Bezdirme Silahı

Kategori: GÜNCEL Tarih: 02 Mayıs 2017
Velev ki, yetkileriniz azaltılmaya başlanmışsa, aniden yetersizmiş gibi gösterilmeye başlanmışsanız, daha önce sorun olmayan küçük hatalar çok büyük hatalarmış gibi gösterilir olmuşsa, sizi utandırma eylemlerinin biri bin paraysa, geçmişler olsun, mobbing psikolojik silahıyla vurulmuşsunuz demektir. Üstelik, bu psikolojik kurşunlar yalnızca patronlarca değil, diğer çalışanlarca da yapılabiliyor. Çifte ateş!
Devamını Oku

Şırınga Şırınga Dopamin

Kategori: GÜNCEL Tarih: 20 Nisan 2017
Like'ların rahatlattığını, retweetlerin, favlamaların coşturduğunu, follow edilince, mentionlanınca ve tüm sosyal medyalarca aldığımız feedbacklerle ruhumuza adeta dopamin şırınga ediliyor hissi yaşıyoruz. Durumlar vahametli.
Devamını Oku

Bu ofiste başarı, Ekiptir.

Kategori: GÜNCEL Tarih: 03 Nisan 2017
Yola çıkarken arkada bırakılması gereken umutsuzluk, öne katılması gereken hayallerdir. Hayali somuta dönüştüren başarımızı, doğru ve uyumlu ekibe borçluyuz desek az mı olur? Olmaz sanki... Bu sinerji, müşteri gibi görmeyip dostluk bağı kurduklarımıza da geçiyor, karşılıklarını görüyoruz. Bu da başarı değil mi? Tillahı.
Devamını Oku

Modern İz Sürücülük "Stalk"

Kategori: GÜNCEL Tarih: 11 Mayıs 2017
Last seen kontrolörleri, Instagram'ın Keşfet'ini ağlatanlar, Facebook'un Twitter'ın 'tanıyor olabileceğiniz kişiler' bölümünün oluşmasına sebep olan siz saygıdeğer 'stalker'lar sabah yüz yıkamadan giriştiğiniz, bunca mesai ayırdığınız iş için ve işinizi de çok ciddiye aldığınızı bildiğimiz için bu yazı size... Ayakta alkışlamalarla birlikte:)
Devamını Oku

Bir Marka hikayesi örneği: Nusr-et

Kategori: GÜNCEL Tarih: 03 Nisan 2017
Markalaşma nasıl bir serüven, başarı nasıl oluşuyor; yanıt Nusr-et'in hikayesinde. Şirketler, kurumlar, firmalar ve hatta kişiler eğlenceli pazarlama içeriği yaratmak için deyim yerindeyse göbeğini çatlatırken, Nusret'in başarısı ders olarak okutulsa yeridir.
Devamını Oku

Erkek Hegomanyalı

Kategori: GÜNCEL Tarih: 03 Nisan 2017
Feminizme gereksinim olmayan, Türkiye'de ve Kayseri'de ilk ve tek erkek çoğunluklu olup da, ataerkil hükümranlık sürülmeyen mekandan olan reklam ajansımızdan bahsedeceğim size. 'King Medya'
Devamını Oku

Müşteri Velinimet

Kategori: GÜNCEL Tarih: 03 Nisan 2017
Netice şudur ki: Kaprisse kapris, ivedi müşteriyse ivedi, canı tez, sıkıştıran, bilmiş bilmemiş her ne olursa olsun ama ne olursa olsun 'Biz King'ce işimizi de müşterilerimizi de çok seviyoruz...'
Devamını Oku

Propagandadan Siyasal Reklama

Kategori: GÜNCEL Tarih: 19 Nisan 2017
“Ustaca bir propaganda ile insanları, cennetin cehennem olduğuna ve cennette en sefil hayatın yaşandığına inandırmak mümkündür”.
Devamını Oku

Agency Terminology

Kategori: GÜNCEL Tarih: 24 Nisan 2017
Şimdi çok saygın veya az saygın customer'lar Kayseri' de reklam ajansımıza buyur ediyor. Bilhassa yeni pazara girmek üzere olanlara derdimizi, işimizi ve dilimizi anlatırken çok zorlanıyoruz. Diyoruz ki, size önce market research yapmamız gerekiyor.
Devamını Oku