Kig Medya Loader
King Medya Kayseri

Müstakbel Tasarımcımız

Kategori: GÜNCEL Tarih: 21 Temmuz 2017
Müstakbel Tasarımcımız

“ Eyy Müstakbel Grafik Tasarımcımız”... Benim grafik tasarım heybem dolu, işim kadar yürekten bağlılığı da önemsiyorum, ben de bir King olmak istiyorum, aradığınız grafik tasarımcı Kayseri' de benim! Diyorsan, ufacık, minnacık son bir isteğimiz var. Portfolyonu info@kingmedya.com ' a gönder, King Medya' nın yeni king ya da queeni olmaya bir adım daha yaklaş. Sevgiler.


Yaşadığımız şu dönemin belli bir zaman öncesi, iş ilanlarının mecralarda yaygınlığı az, iş bulma olasılığı daha fazla idi; işsizlik oranı daha düşük... Şimdilerde mevcut olan her mecrayı eleman ilanı yayınlamak adına kullanabiliyoruz; fakat bu defa da uygun eleman istihdamı mümkün olamıyor. Hani işsizlik oranları git gide yükseliyor ya, aslında iş var. Yani bizler gibi takım arkadaşı arayan iş yerleri alternatifi fazla aslında. Sadece karşılıklı uyuşma az. 

 

İlanlara, gözünüzü çevirseniz, akıllı telefonunuzu tuşlasanız erişme durumu da fazla. İlana erişme fazla da, bunca bolluğun içinde bizim 'O Kişi' ye erişmemiz düşük oranda.

Bizim de ince eleyip sık dokuduğumuz bir gerçek bu hususta. Çünkü, önemli bir departman için ekibimize renk aramaktayız. Grafik Tasarım Kayseri' de zaten zor uygulamaya dökülebilen bir meslek icrası. Evet, bol ilanla, sık arayışla, ince dokuyuşla ekibimizin grafik tasarım gözdesi olacak kişiyi aramaktayız.

Neden öyle sık incelemeler içindesiniz derseniz, bizim ajansımızda deneme yanılma yöntemi olmadığından. Biz ekibimize dahil ettiğimiz her bireyi ailemize de dahil etmiş oluyoruz direkt yolla. “Önce bir başlasın bakarız, 15 gün deneyelim, beğenmezsek çıkarırız” fikriyatı asla patronlarımızda yok. Patron diyorum ama abi gibi abiler, bu da böyle biline.

Biz böyle yalnız ajansımızın değil, içtenliğimizin de kapısını açıyorsak, birkaç dikkat unsurumuz var, takdir edersiniz ki. 

Elbette ilk baktığımız herkesin ilk dikkat ettiği ile aynı, işinde iyi olması. Grafik tasarım birikimine sahip, yaratıcılık ruhu taşısın isteriz. Çizimleri konuşsun böyle. Deadline' dan haberdar olsun. Prezentabl olmasa da olur:) Bu kriter neden illa öne sürülür, hiç anlamıyoruz. 

İşi ile ilgili birikimini gördükten sonra, işine duyduğu saygısı ve sevgisinin yanı sıra müstakbel ekip arkadaşımızın aynı saygıyı, sevgiyi ajans horantasına da sunsun isteriz. Çok değil yahu bundan sonra umduğumuz şeyler, hep manevi, hep soyut. İyi niyetli, koca yürekli patronlarımız aynı niyette, aynı yürekte çalışan değil kardeş diliyor, çok değil ki...

“ Eyy Müstakbel Grafik Tasarımcımız”... Benim grafik tasarım heybem dolu, işim kadar yürekten bağlılığı da önemsiyorum, ben de bir King olmak istiyorum, aradığınız grafik tasarımcı Kayseri' de benim! Diyorsan, ufacık, minnacık son bir isteğimiz var. Portfolyonu info@kingmedya.com ' a gönder, King Medya' nın yeni king ya da queeni olmaya bir adım daha yaklaş.

Sevgiler.