Kig Medya Loader
King Medya Kayseri

Kayseri Web Tasarım

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 21 Temmuz 2017
Kayseri Web Tasarım

Kayseri web tasarım, seo uyumlu web tasarımı, mobil site tasarımı, e ticaret alanlarında Kayseri' de web sitesi tasarımı ve programlama hizmeti veren ajansımız, kolay kullanılan yönetim paneli ile ve özgün tasarımları ile öne çıkıyor.


Kayseri Web Tasarım konusunda profesyonel hizmet veren King Medya olarak, firmanızın dünyaya açılan penceresi olmayı hedefliyoruz. Marka bilinirliğinin internet ortamında güçlenmesini isteyen, işini geliştirmeye çalışan ve kesintisiz kaliteli hizmete ihtiyaç duyan firmalar için, web tasarım çözümlerinize profesyonel çözümler sunuyoruz. Sizlerde benzersiz ve profesyonel dokunuşlarla hazırlanmış bir web tasarım hayal ediyorsanız doğru yerdesiniz.
 
Firmanız için interaktif reklam düşüncesinin olmazsa olmazı olan web sitenize kavuşarak, kurumsal kimliğiniz ile bir bütün halinde hareket etmenizi sağlayacak olan, Kayseri Web Tasarımı ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. İnternet dünyasında yerini almayan firmaların, geride kalması kaçınılmazdır. Bu yüzden firmalar globalleşen dünyamızda kurumsal yüzlerini web ortamına taşıyarak, başarıya kısa yoldan ulaşabilirler. Bunun bilincinde olan Kayseri web tasarım firması olarak kurumsal kimliğinize uygun şekilde hazırladığımız web siteleri ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.
 

Profesyonel web tasarım hizmeti

 
Web site tasarımı aşamasında beklentilerinize önem vererek, fikirlerinizi kurumsal kimlikleriniz ile bütünleştirmeye özen gösteriyoruz.  İnternet ortamında sanal şubeniz konumunda olan web siteniz, müşterilerinizin sizin hakkınızdaki ilk fikri için büyük önem taşır. Siteniz kaliteli değilse ve profesyonelce hazırlanmamışsa müşterilerinizin başka firmalara gitmesi kaçınılmaz olacaktır. Kayseri reklam ajansı King Medya olarak, uzman yazılımcılarımız ile e-ticaret adına en iyi çalışmaları siler için hazırlıyoruz.
 
Şirketinizi internet ortamında, günümüz teknolojisine uygun hale getirme gayreti içerisinde, Kayseri web tasarım şirketleri arasında en çok tercih edilen King Medya ekibi olarak, özel yazılımlar hazırlıyoruz. Müşterilerimiz profesyonel kurumsal web tasarım hizmeti veriyoruz. Gerek işletmelerin gerekse kurumların profesyonel web tasarım ihtiyaçları için, yüksek maliyetlere amatör hizmet almasının önüne geçerek, alanında uzman yazılımcılarımız ile profesyonel çalışmaları uygun maliyet ile sunuyoruz.
 

Profesyonel internet sitesi

 
Sadece web sitesi tasarımı yapmakla kalmıyor, aynı zamanda, sektör ile ilgili analizleri yapıp, bu analiz sonuçlarına göre nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda, sitenizin en iyi yerlere gelmesi adına fikirler veriyoruz. Tasarladığımız web siteleri tüm tarayıcılarda, mobil ürünlerde kusursuz şekilde çalışması adına mobil uygulama çalışmaları yapıyoruz. . Uzman web yazılımcı ekibimizin tasarladığı özel güvenlik fikirleri ile sorunsuz hizmet veriyoruz.
 

Kayseri seo uyumlu web tasarım

 
Kurumsal Web Siteleri, E-Ticaret Web siteleri, Web Portalları, Mikro siteler, Özel Web Projeleri, Landing Page gibi ihtiyaçlarınız için uzman yazılımcı arkadaşlarımız ile her ihtiyacınızı çözüme ulaştırıyoruz. SEO uyumlu web tasarımları ile sitenizin altyapısını oluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda ileriye dönük ilk sayfada kalmanızı sağlayacak çalışmaları da beraberinde getiriyoruz. Kullanımı kolay özgün tasarımlar ile markanızı akılda kalıcı hale getiriyoruz.
 

Kayseri web tasarım ajansı

 
Profesyonel yazılım ekibimiz tarafından hazırlanan içerik yönetim sistemi ile yönetilebilen, admin panelli web siteleri hazırlıyoruz. Kolay kullanım sayesinde web sayfalarınızı istediğiniz zaman, bize ihtiyaç duymadan, güncellemeniz mümkündür.
 
Web tasarımı bir marka için en önemli reklam ve tanıtım aracıdır. Bunun bilincinde olan ekibimiz ile tasarım çalışmalarının Google yönergelerine uygun altyapıda programlamaktadırlar. Böylelikle hem Google hem de diğer arama motorlarında siteniz üst sıralarda yer almaktadır. Sizlerin de bildiği gibi Google’da ilk sayfada olan web siteleri rakiplerinden her zaman daha avantajlı ve bir adım öndedirler.
 
Google dostu webtasarım ile ayrıyeten SEO çalışmaları için zahmete girmeniz gerek kalmadan, üst sıralara çıkmanız mümkün olmaktadır. Rekabetin çok olduğu sektörlerde SEO alt yapısı hazır olduğundan dolayı üst sıralarda çıkarak avantaj sağlayan çalışmalar sunuyoruz.
 

Mobil uyumlu web site

 
Firmanızın itibarını yansıtacak olan Kayseri web tasarım fiyatları konusunda araştırma yaparken, işinizi şansa bırakmadan ekibimizle tanışmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü oldukça ciddiye alınması gereken web tasarım işinde bu işten anladığını ve çok ucuza yapacağını iddia eden onlarca kayseri ucuz web tasarım reklamı verilmektedir. Mobil cihaz ile internete giriş oranları incelendiğinde, bir web sitesinin mobil uyumlu olmasının ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anlıyoruz. Sitenize en çok trafiğin geldiği mobil cihazlarda, tam uyumlu olarak çalışan web sitesi projelerimiz, hem çok hızlı hem de kullanıcı dostu olarak kolay ulaşılabilir olmanızı sağlamaktadır.  Firmanız için profesyonel yazılım ile hazırlanmış hem masaüstü hem mobil uyumlu site ihtiyaçlarınız için Kayseri web tasarım ajansı King Medya ile iletişime geçmeniz yeterlidir.
 

Web sitelerinde kalite puanı

 
İnternet reklamlarında büyük bir alana sahip olan Google adwords, sitenizin sırlamasında etkili çözümler sunar. Reklam sıralamalarında etkili faktörlerden biri de reklam kalite puanıdır. Reklam kalitesi, algoritması belirlenmiş parametrelere göre çalışır. Reklamlarınız ve açılış sayfanız kullanıcı için ne kadar alakalı olursa, Kalite Puanı alma olasılığınız da o kadar artacaktır. Sizler için hazırlamış olduğumuz web tasarımları ile kalite puanınızı yükselterek, adwords ile daha az ücretle daha üst sıralara çıkmanız kaçınılmaz olacaktır. Öyle ki kalite puanınız için doğru anahtar kelimeler kullanarak yapılan kodlamalar sonrasında, yüzde 40’lara varan daha az adwors ücreti ödemiş oluyorsunuz.
 

Çok dilli siteler

 
Web siteleriniz için, farklı dilleri ülkeler ve bölgelerdeki kullanıcılara ulaşmanız için optimizasyon yapıyoruz. Özellikle ihracat sitelerinin olmazsa olmazı olan çok dilli siteler hazırlayarak, birden fazla dilde içerik sunuyoruz. Böylelikle farklı hedef kitleleriniz Google aramalarında eşleşen kullanıcı dili ile dünyanın her yerinden sizlere kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Web sitenizi veya bazı bölümlerini belirli bir ülkede belirli bir dili konuşan kullanıcılara hedefliyoruz. Böylece, diğer yerel dillerdeki sonuçlardan ödün verme karşılığında, hedef ülkedeki sayfa sıralamanızı üst sıralara çıkarabiliyorsunuz.

 

Arapça siteler

 
Web tasarım Kayseri hizmetlerimiz arasında Arapça siteler de yer almaktadır. Latin alfabesinden farklı olarak, aşağıdan sola doğru akan yazıların kullanıldığı bu siteler için özel yazılım kodları hazırlıyoruz.
 

Müşteri temas noktaları

 
Her şirket müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak ister. Ancak web sitesi üzerinde temas noktalarını düşünmezseniz, bu pek mümkün olmaz. Sizler için hazırlamış olduğumuz Kayseri web site kurulumu aşamasında, e-ticaret yazılımı ile sitenize gelen müşterilerin başından sonuna temas ettiği noktaları düşünüyoruz. Hazırladığımız web sitesi ile sitenize gelen müşteriler şirketinizi internetten veya reklamlardan bulabilir, değerlendirme ve yorumları görebilir, web sitenizi ziyaret edebilir, mağazanızdan alışveriş yapabilir veya müşteri hizmetlerinizle iletişime geçebilir. Sitenize watsap iletişim hattı ve canlı destek yerleştirerek daha kolay ulaşılabilmenizi sağlıyoruz. Böylelikle müşterileriniz ile anlık iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Ayrıca JivoChat canlı destek sisteminin partnerliğini yapıyoruz.
 
Web tasarım adına her detayın titizlikle hazırlandığı Kayseri web tasarım hizmetleri için Kayseri web tasarım ajansı King Medya ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kayseri Web Tasarım Örnekleri