Kig Medya Loader
King Medya Kayseri

Kayseri Drone Çekimi

Kategori: GÜNCEL Tarih: 16 Ekim 2017
Kayseri Drone Çekimi

Tanıtım filmi çekimlerinin popülaritesi aldı başını gidiyor. Drone çekimleri Kayseri’ de ve tüm illerde tüm firmalarca fazlaca ilgi duyulan ve firmaya da katkısı fazlaca olan bir teknoloji halini aldı.


Tanıtım filmi çekimlerinin popülaritesi aldı başını gidiyor. Drone çekimleri Kayseri’ de ve tüm illerde tüm firmalarca fazlaca ilgi duyulan ve firmaya da katkısı fazlaca olan bir teknoloji halini aldı.
Öncelikle drone (dron) nedir buna değinip, drone çekimleri (dron çekimleri) nasıl gerçekleşir, kullanım alanları nerelerdir, Kayseri drone çekimlerinde (Kayseri drone çekimleri) ilerleyiş nasıldır ve etkisi ile faydası nedir sırayla hepsinden bahsedelim. 
 
Drone un tanımı ile başlayalım. Ne anlama geldiğini duyunca çok şaşıracaksınız. Drone İngilizce’ de ‘erkek arı’ anlamına geliyor. Evet, yanlış duymadınız. Uçmasından yola çıkılmış olması muhtemel, drone kelimesinin günümüzde ‘insansız hava aracı’ anlamında kullanıldığını da bilmekteyiz. Öncelerin daha az popüleri, şimdilerin en popüler kamerası dronelar, askeri amaçlı kullanılıyormuş. Bu da drone ile ilgili bilgilerimiz arasında yer almakta. 
 
Drone çekimleri nasıl yapılır, drone çekimleri Kayseri ‘ de nasıl gerçekleşir şimdi buraya değinelim. Öncelikle ciddi dikkat, biraz da eğitim isteyen bir iş drone çekimleri gerçekleştirmek. Drone ların kullanımı göründüğü kadar kolay değildir. Dronlarda yer alan kameralarla çekim gerçekleştirirken o kameralarla kablosuz bağlantılı kurulup, kadraj ayarlanabiliyor, bakış açısı, teknik hepsinin üstesinden gelinebiliyor. Tüm bu takipler için ise elbette bir operatör gerekli. Kayseride dron çekimi gerçekleştirilirken bu hususlara dikkat ederek çekim gerçekleştiren King Medya, bir drone ile ne çekimi gerekiyorsa hepsini profesyonellikle sunuyor. 
 
Şimdi ise kafalarda canlanan sorulara geçelim. “Tamam dron harika bi şey, Kayseri’ de dron çekimini de iyi yapıyorsunuz. Peki bizim ne faydamıza olacak?” gibi soruları duyar gibiyiz. Drone nedir ne işe yarar açıklamalarımızın üzerine bide drone kullanım alanlarını izah edince, tüm noktalar aydınlanmış olacak. 
 
Enerji santrallerinde insanların yaklaşmasının tehlikeli olduğu alanlarda, tarım alanların ilaçlanması evet doğru duydunuz kameralı drone ile sulama, gübreleme de yapılıyor üstüne üstlük toprak verimliliğini bile ölçüyor. İlkyardım noktasında da drone dan yararlanmak mümkünken dahası var. Trafik gözetleme, taşımacılık derken liste uzar gider. Hiçbiri mi alanınız değil? Öyleyse siz de hobi olarak uçurun. Bizim King Medya olarak Kayseri de drone çekimi kısmında yaptığımız ise, tanıtım filmlerinizi, reklam çekimlerinizi, mekan, işyeri çekimlerinizi HD drone kamera ile gerçekleştirmek. 
 
Kayseri reklam ajansı Kayseri drone çekimi
 
Bünyemizde bulundurduğumuz profesyonel drone operatörümüze ne istediğinizi sadece aktarmanız yeterli. Siz sonra çıkacak işi heyecanla bekleyin. Hem drone çekimleri ile isminize, markanıza, işyerinize fark katın hem trende ayak uydurun.