Kig Medya Loader
King Medya Kayseri
İşletmenizin Google’da Daha Çabuk Bulunması için Kısa Yol: King Medya

İşletmenizin Google’da Daha Çabuk Bulunması için Kısa Yol: King Medya

Kategori: REKLAM Tarih: 24 Ekim 2017
İşletmenizin Google’da Daha Çabuk Bulunması için Kısa Yol: King Medya

En iyi reklamları siz vermek, en iyi sosyal medya yönetimi sizin işletmenizin olsun, en işlek dijital dükkanlar sizde, en uğrak web siteleri bizim olsun derken, en yüksek web araması, tıklaması ve Google sıralamasının en yukarısı sizde olsun istiyorsunuz. Haklılık payınız olağanüstü. Biz King Medya’cak reklamın, dijitalin her noktasında yanınızdayız.


Büyümesi, gelişmesi ve yenilikleri dur durak bilmeyen bir mecra, dijital medya. Araştırma şirketlerine büyümesi, gelişmesi ve yenilikleri ile devamlı konu olan ‘dijital çağ’ alanları internet, dijital medya, e-ticaret, seo gibi bir sürü terim de lügatlerimizi gün geçtikçe kalabalıklaştırıyor.
Günümüzde herhangi bir sosyal medya aracını ya da teknolojik herhangi bir aygıtı kullanmayan neredeyse yok. Sektörler, meslek gereksinimleri ve iş dalları bile komple dijitale kaydı. Dijital çağa ayak uyduruş, beraberinde kolaylığı ve kazancı getirmekte nihayetinde. Ülke nüfusumuzun %60’ tan fazlası online. Yani, bir şekilde internet kullanıcısı. Ve korkunç bir rakam olmakla birlikte mobil kullanıcı sayısı 71 milyon… Korkutucu bir istatistik daha: mobil internet kullanımı geçtiğimiz yılda %33 oranında artarak %61′e çıkmış. Verilerle dikkatini çekmek istediğimiz esasında ‘yerel işletmelerimiz’. Yerel işletmelerimizin nasıl ve ne kadar dijitalden uzak kalmaması gerektiği. Onları en çok ilgilendirecek veriyi sunuyoruz: Yerel aramalarda ön planda yer almak için kapsamlı araştırmalar sunan dünyaca ünlü Bright Local’ in Yerel Tüketici İnceleme Araştırması’ na göre tüketicilerin %92’si interneti geçtiğimiz yıllarda bir işletme bulmak için kullanmış. Yeni bir Google raporuna göre ise, “Bana Yakın İşletmeler” Google araması 2011 yılından bu yana 34 kat artış göstermiş.
Bu verilerin global açıdan sonuçlarını varın siz düşünün, milyarlara varan rakamlar tahayyülleri zorlar.
Rakamlar, hesaplar bir yana mecburi ayak uydurma koşulu da var bir yanda işletmeler ve yerel tüm işletmeler için. Rakamlar ürküttüğü kadar, lehinize çevrilip kazançları da kat be kat artırmakta muhakkak. Bu asla unutulmamalı.
Şimdi esas konuya değinelim. Hal böyleyken işletme sahipleri, reklam verenler, firma yöneticileri sizi şöyle alalım, King Medya’ ya. Bu devasa devinim işletme gereksinimlerinizi nasıl etkilemesin ve nasıl kafanızı karıştırmasın.
 
Biliyoruz siz de gerisinde asla kalmak istemiyorsunuz devinimlerin. En iyi reklamları siz vermek, en iyi sosyal medya yönetimi sizin işletmenizin olsun, en işlek dijital dükkanlar sizde, en uğrak web siteleri bizim olsun derken, en yüksek web araması, tıklaması ve Google sıralamasının en yukarısı sizde olsun istiyorsunuz. Haklılık payınız olağanüstü. Biz King Medya’cak reklamın, dijitalin her noktasında yanınızdayız. Google demişken ise, konunun başlığına dönüp bir daha vurgulayıp konuyu toparlayalım. Bir işletmeniz var; yerel, ulusal, küçük çaplı ya da büyük. İşletmenizin aranma rankı profesyonel tam hizmet reklam ajansı olma kapsamımızda yükselir. Diyelim daha yerel bir işletmesiniz. Endişelenmeyin, hepsi King Medya profesyonelliği ile kontrol altında. Yerel işletmeniz bizim dokunuşlarımızla Google’ da daha çabuk bulunacak, Google’ da daha üst sıralara çıkacak, bilinirliğiniz artacak. Burada bunun tüyolarını elbette vermeyeceğiz, meslek sırrı. Sizi yalnızca ofisimize beklemekteyiz. Dilerseniz tek bir telefonda yetebilir.
Köşk Mahallesi Köşk Caddesi Eti Sokak Hızar Apartmanı 5/A Melikgazi/KAYSERİ
352 222 1 590