Kig Medya Loader
King Medya Kayseri

Dijital Baskı

Kategori: KAVRAMLAR Tarih: 26 Mayıs 2017
Dijital Baskı

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde gerekli malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Kısaca baskının bilgisayar destekli dijital ortamda yapılmasıdır.


 
Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, promosyon malzemelerinin, fotoğrafların, dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısının alındığı yöntemdir. Bu bir el ilanı olabilir, broşür, afiş olabilir veya bir işletme için oluşturulmuş reklam, kurumsal kimlik çalışmalarının baskısı da olabilir. 
 
İşinizde Dijital Baskıyı Kullanmanız için 3 Gerekçe
Birincisi, dijital baskı, işletmeler için daha ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Günümüz koşullarında işletmelerin reklam yapması için en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en faydalı reklam yapma yoludur.
 
İkincisi, dizaynı bilgisayarda hazırlamak, reklamı oluşturmak ve dijital çıktısını almak çok daha kolaydır. Dijital baskı günümüzün hızlı tempolu pazarında, reklam koşulları hızla değiştiğinden bu hıza ayak uydurabilecek en ideal yollardan biridir.
 
Üçüncüsü, hızla ve kolayca basılacak bir tasarım oluşturmak, kullanılan Photoshop, Illustrator gibi yazılım programları ve dijital baskı makineleri sayesinde çok daha kolay.
 
Dijital baskı bugün tüm işletmeler için gereklilik taşımaktadır. Bu gereklilik King Medya’ nın çalışma prensiplerini oluşturuyor. Kayseride dijital baskı dönüşümüne hızlı dönüt sağlayan tam hizmet reklam ajansı King Medya tüm dijital baskı işlerinde  en hızlı çözüm sağlayıcınız.
 
Günümüzde dijital baskı işi birçok alanda hizmet vermektedir. Çünkü artık reklamsız hiçbir hizmet söz konusu değildir. Yapımı haftalar alan bir billboard çalışmaları artık bilgisayardan maille gönderiliyor, bu maili alan dijital baskı firması gerekli yapıyı hazırladıktan sonra dakikalar içinde dijital baskı işini gerçekleştiriyor. Dijital baskı Kayseri' de en hızlı, en gereksinimlerle örütşen ve enprofesyonel King Medya' dan çıkar.
 
King Medya, profesyonel tasarımcıların elinden çıkan çalışmaları ile Kayseri’de dijital baskı ve çevre iller ile İç Anadolu dijital baskı konularında her işletmenin yardımcısıdır.